CiDG Baza Firm

Jak skutecznie pozycjonować stronę w Google.

CiDG Baza Firm - Szanowni Państwo doskonale wiemy jak ważnym aspektem każdego biznesu jest jego widoczność w internecie. Przede wszystkim zależy nam na topowych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Innymi słowy robimy wszytko, aby wybić się w internetowym gąszczu stron na kluczowe dla naszego biznesu frazy. Od samego początku wszyscy staramy się w google powiązać swój serwis z keywordami na przykład lokując do nich linki achor.

Jednak z założenia gigantowi z Mountain View zależy na jakości i obiektywnych wynikach swojej wyszukiwarki. Coraz mocniej stawiając na analizę treści otaczającej niegdyś kluczowe odnośniki achor. Podsumowując ilość odnośników z anchorem słowa kluczowego z pewnością wciąż odgrywa kluczową rolę w procesie pozycjonowania,
ale ich wartość wyceniana jest na podstawie unikalności treści jaką obudowane są linki. W skrajnych przypadkach działając nawet niekorzystnie jeśli ich pochodzenie opiera się głównie na agregatach linków.

Jak google rozpoznaje "śmietniki linków" i z nimi walczy? Gdzie warto jeszcze dodać link do swojej strony? Gdzie już nie?

Przez wiele lat twórcy najczęściej używanej wyszukiwarki internetowej świata walczyli z procesami ingerowania w wyświetlane rezultaty, ale nieskutecznie. Nie pomogło ani wprowadzenie ograniczenia naliczania linków pochodzących z tego samego adresu IP, czy analiza struktury atrybutów no lub dofollow linków. Innymi słowy jak grzyby po deszczu wyrastać zaczęły całe struktury linków w postaci katalogów budowanych na unikalnych adresach IP. Nazywanych "agregatami linków" lub "śmietnikami linków". Google potrzebowało blisko 10 lat zanim udało im się stworzyć skuteczne narzędzia do walki z tym procederem, czyli analizery jakości tekstu. Takie śmietniska nie zawierały żadnej wartościowej treści. Posiadały natomiast setki od lat nieaktywnych linków. I to właśnie na te przypadłości postanowiono uodparniać najinteligentniejszą wyszukiwarkę świata. Wprowadzone algorytmy i narzędzia takie jak na przykład Google Search Console skutecznie zaczęły oczyszczać internet z "śmietników linków" obniżając niemal z dnia na dzień indeks wielu stron pozycjonowanych tą metodą. Budząc społeczną awersję środowiska do wszystkich możliwych form katalogujących linki. Czy oby wyżej wymieniony wstręt wynika z niewiedzy czy realnych działań google?

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że wbrew panującemu przeświadczeniu google nie walczy ze stronami zawierającymi duże ilości linków. Gdyby tak było z indeksu zniknęłaby czołówka światowych mediów społecznościowych, na których każdego dnia publikowanych jest miliony postów z linkami. Polityka gigantowi z Mountain View opiera się głównie na jakości i aktualności treści jaka otacza te odnośniki. Innymi słowy analizują tekst pod kątem składni, jakości i unikalności.

Zatem publikując linki do swojego serwisu zadbajmy o oryginalność opisu, w który wkomponowujemy linki z anchorem słów kluczowych. Unikajmy serwisów, które nie są aktualizowane, moderowane oraz nie zapewniają wyżej wymienionych standardów.

Baza-firm.eu rozwija content wpisów swoich klientów.

Nasz katalog pozwala pozyskać wysokiej jakości, unikalny i zmoderowany przez SEO Copywiterów wpis z linkiem dla swojej firmowej strony WWW.
Innymi słowy tworzymy dla wszystkich naszych klientów indywidualne, unikalny opis, który zwiększa wartość umieszczonych achor linków.

SEO Copywriting wpływający korzystnie na pozycję Państwa strony w wynikasz wyszukiwania. Każdy dodany wpis jest zmoderowany przez SEO Copywriterów CiDG Bazy Firm, tak aby zwiększyć jego atrakcyjność dla wyszukiwarek.

Pozyskaj silne słowa kluczowe dzięki CiDG Baza Firm

Mogą Państwo w baza-firm.eu umieszczać w postaci achor linków słowa kluczowe w adresie URL, na które chcą Państwo pozycjonować swoją stronę WWW. Nasi specjaliści opublikują je bezpośrednio w treści wpisu na Baza Firm.

Podnieś ranking SEO swojej formowej strony WWW


Zwiększenie pozycji Państwa strony WWW następuje dzięki linkom wysokiej jakości z pewnego źródła dywersyfikującego profile linków.

Korzystają Państwo z wysokiego wskaźnika zaufania wyszukiwarek jakim cieszy się katalog Baza Firm. Państwa wpis znajduje się w dobrym towarzystwie. W serwisie z optymalizowaną zawartością.

Baza Firm to polski serwer i adres IP pozytywnie wpływający na wyszukiwanie treści na obszarze Polski. Korzystaj z atutu perfekcyjnej konfiguracji i zabezpieczeń DDoS, SSL polskiej infrastruktury w celu poprawy swojej strony WWW w wynikach wyszukiwania.CiDG Baza Firm